ایرانسل ارزان  ,تور مشهد  ,دانلود کتاب  ,عطر ادكلن  ,میناکاری  ,ویبره  ,فروشگاه اینترنتی  ,اخبار روز  ,
لنت ترمز بي ام و سري 3  لوازم يدكي خودرو لوازم يدكي خودرو لوازم يدكي خودرو .

لوازم يدكي خودرو

لنت ترمز بي ام و سري 3

لنت ترمز بي ام و سري 3 و اهميت آن

جهت مشاهده جزئيات خريد لنت ترمز بي ام و سري 3 به اين صفحه مراجعه نماييد .

يكي از قطعات موجود در سيستم ترمز ، لنت ترمز مي باشد . در توضيح عملكرد اين قطعه مي توان گفت اين قطعه با ايجاد اصطكاك با ديسك يا كاسه ترمز ايجاد شتاب منفي نموده و موجب توقف خودرو مي شود . در واقع لنت ترمز با ايجاد اصطكاك نيروي جنبشي حاصل از حركت چرخ را به نيروي حرارتي تبديل نموده و خودرو را از حالت حركت به حالت سكون مي برد . معمولا قدرت اين سيستم ده برابر قدرت موتور يا بيشتر مي باشد تا بتواند موجب ايستادن خودرو شود .

لنت ترمز بي ام و سري 3 ، لنت ترمز مخصوص به اين مدل خودرو مي باشد كه طراحي آن مناسب با سيستم بي ام و سري 3 است و بايد دقت داشت تا بهترين محصول را تهيه نموده و بر روي خودرو نصب كرد .

لنت ترمز بي ام و

لنت ترمز بي ام و سري 3 كه از آن در خودرو خود استفاده مي نماييد بايد داراي ضريب اصطكاك بالايي بوده ، وضعيت پايدار داشته باشد ، در برابر ساييدگي مقاوم بوده و با تغيير درجه حرارت خاصيت خود را از دست ندهد . اگر لنت ترمز خودرو ، هر كدام از اين ويژگي ها را نداشت بايد به صورت اقدام به تعويض آن نمود زيرا عملكرد اين سيستم مستقيما بر ايمني و سلامت خودرو و سرنشينان تاثير گذار است .

در اين قسمت به صورت مختصر انواع لنت ترمز را نام مي بريم :

1-لنت ترمزهاي ارگانيك

2-لنت ترمزهاي نيمه فلزي

3-لنت ترمزهاي با فلز كم

4-لنت ترمزهاي سراميكي

5-لنت ترمزهاي زينتري

با توجه به انواع مختلف لنت ترمز موجود ، لنت ترمز بي ام و سري 3 به گونه اي طراحي شده است كه متناسب با ويژگي هاي منحصر به فرد اين خودرو بوده و سبب عملكرد بهتر و ايمني بيشتر اين خودرو شود . در اين سايت مي توانيد لنت مورد نظر خود را به آساني در اختيار بگيريد .

منبع : لنت ترمز بي ام و سري 3


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۴۲:۲۰ توسط:علي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :