فریت بار به امریکا  ,ایرانسل ارزان  ,دانلود کتاب  ,عطر ادكلن  ,میناکاری  ,ویبره  ,فروشگاه اینترنتی  ,اخبار روز  ,
فيلتر هوا بي ام و  لوازم يدكي خودرو لوازم يدكي خودرو لوازم يدكي خودرو .

لوازم يدكي خودرو

فيلتر هوا بي ام و

اطلاعات كامل درباره فيلتر هوا بي ام و

 

فيلتر هوا يكي از بخش هاي اساسي موتور خودرو مي باشد كه نياز به آن ضروري است . اين قطعه شامل خودرو بي ام و  ميشود كه لازم است اطلاعاتي درباره آن داشته باشيد تا در هنگام مشكل و نياز به خريد بتوانيد بهترين تصميم را بگيريد .

كار فيلتر هوا جلوگيري از وارد شدن آشغال ها به موتور مي باشد كه در نتيجه باعث تميز ماندن موتور خودرو مي شود تا موتور خودرو به درستي كار خود را انجام دهد .

 

اطلاعات بيشتر درباره فيلتر هوا بي ام و

نوع هاي مختلف خودرو هاي بي ام و مانند بي ام و سري 3 , 4 , 5  و ... هر كدام داراي فيلتر هواي مخصوص خود مي باشند . پس حتما در هنگام خريد سري خودرو خود را ذكر كنيد تا در خريد خود اشتباه نكنيد .

براي انتخاب جنس با كيفيت حتما سخت گيرانه عمل كنيد به اين دليل كه مونتاژ اجناس بي ام و بسيار فراوان در بازار ها استفاده مي شود و اين اجناس كيفيت چنداني ندارند و خيلي زود دوباره نياز به تعويض خواهند داشت .

شما مي توانيد از سايت ما ( اسپيرياب ) با كيفيت ترين فيلتر هوا بي ام و براي انواع سري ها را خريداري نماييد و در سريع ترين زمان ممكن آن ها را تحويل بگيريد .

 

اگر مايل به اطلاعات كاملتر درباره فيلتر هوا خودرو هستيد مي توانيد مطالب زير را مطالعه نماييد :

 

زمان تعويض فيلتر هوا:

باتوجه به جنس فيلتر هوا مشخص است كه اين فيلتر داراي عمر محدود است وبايد در زمان لازم اقدام به تعويض فيلتر هوا نمود.عمر مفيد تعيين شده براي فيلتر هوا بين 3تا5 هزار كيلومتر كاركرد خودرو مي باشد.برخي كارشناسان نيز بر اين باورند كه فيلتر هوا را بايد هرسال عوض نمود.

تعويض فيلتر هوا با توجه به نوع خودرو مشخص مي شود كه مي توان از دفترچه راهنما آن گرفت . اما به طور كلي تعويض فيلتر هوا شامل مراحل زير است:

باز كردن درب محفظه اي كه فيلتر در آن قرار دارد، درآوردن فيلتر قديمي و كنارگذاشتن آن، جايگزين كردن فيلتر هواي جديد و محكم كردن مجدد درب محفظه.

محل قرارگرفتن فيلتر هوا در خودروهاي مختلف متفاوت است وبايد توجه نمود كه فيلتر در مكان مناسب قرار گيرد زيرا در غير اين صورت ممكن است از درز هاي موجود ذرات و آلودگي ها وارد موتور شوند.همچنين هنگام خريد از فيلتر هواي نامرغوب جدا خودداري نماييد زيرا اثرات سوء اي را براي خودرو شما به دنبال دارد .

 

همچنين مي توانيد از طريق لينك زير به صورت كامل اطلاعاتي درباره فيلتر هوا كسب كنيد :

- فيلتر هوا و كاربرد هاي آن

منبع : فيلتر هوا بي ام و


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۰۵:۵۹ توسط:علي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :