صنایع دستی اصفهان  ,کشی  ,فریت بار به امریکا  ,ایرانسل ارزان  ,دانلود کتاب  ,عطر ادكلن  ,میناکاری  ,ویبره  ,خرید دامنه  ,اخبار روز  ,
لنت ترمز بي ام و  لوازم يدكي خودرو لوازم يدكي خودرو لوازم يدكي خودرو .

لوازم يدكي خودرو

لنت ترمز بي ام و

اطلاعات بيشتر درباره لنت ترمز بي ام و

 

لنت ترمز يكي از مهمترين قطعات ترمز خودرو مي باشد كه در شرايط حساس نقش بسيار اساسي را ايفا مي كند كه در صورت نياز اگر درست عمل نكند ممكن است اتفاقات جبران ناپذيري رخ دهد كه اين قطعه شامل خودرو بي ام و هم مي شود .

در ادامه قصد داريم اطلاعات كامل تري درباره لنت ترمز بي ام و به بينندگان عزيز بدهيم .

قبل از شروع خواندن اين مطلب در صورت نياز به خريد اين قطعه براي خودرو بي ام و خود مي توانيد از طريق لينك زير اقدام نماييد :

- ترمز ABS و سنسور هاي آن

 

لنت ترمز چيست ؟

در بعضي موارد اتفاق مي افتد كه خودرو در برخي شرايط سخت مثلا مناطق كوهستاني كه فشار زيادي به لنت وارد مي شود ، عمل ترمز درخودرو به درستي انجام نمي شود . در اين شرايط به ترمز فشار زيادي وارد مي شود . لنت ها و ديسك ترمز به شدت داغ مي شوند و اجزاي ترمز قابليت جذب حرارت و ايجاد اصطكاك را از دست داده و انجام عمل ترمز با اختلال مواجه مي شود .

معمولا درست كار نكردن لنت ترمز بي ام و بر اثر فرسوده شدن اين قطعه در خودرو رخ مي دهد .  براي جلوگيري از اين حوادث ناگوار بايد به موقع اقدام به خريد لنت ترمز بي ام و جديد نموده و ايمني خودرو را افزايش داد .

 

زمان تعويض لنت ترمز :

بر عكس قطعات ديگر اين قطعه را نمي توان بر اساس ميزان كيلومتر استفاده شده از اين قطعه تشخيص داد كه نياز به تعويض دارد يا خير . اما اين قطعه در صورت درست كار نكردن علائمي را از خود نشان مي دهد كه البته اين علائم فقط مربوط به لنت ترمز نيست و مي تواند مربوط به اجزاء ديگر لنت ترمز باشد اما به احتمال فراوان مي تواند مربوط به لنت ترمز خودرو بي ام و شما هم باشد .

برخي از علائم نشان دهنده نياز به تعويض اين قطعه را به اين صورت مي توان نام برد :

-  كهنه شدن لنت ( گذشت زمان و استفاده زياد از لنت ترمز )

- صداي هاي عجيب در هنگام ترمز از سيستم ترمز خودرو نشان دهنده نياز به تعويض لنت ترمز مي باشد كه سريعا بايد اقدام كنيد .

- ليز خوردن خودرو در هنگام ترمز نشان دهنده درست كار نكردن اين قطعه در خودرو مي باشد .

- لرزش پدال ترمز .

هركدام از اين علائم را در خودرو خود مشاهده نموديد سريعا نياز به تعويض اين قطعه داريد .

اين علائم نشان مي دهند كه اين قطعه در حال خراب شدن است و در صورت خرابي كامل در صورت نياز به ترمز هاي سنگين اين قطعه اگر كار نكند ترمز شما درست كار نخواهد كرد و مشكلات جبران ناپذيري را در پي خواهد داشت .

 

در صورت نياز به خريد لنت ترمز بي ام و مي توانيد آن را از سايت ما ( اسپيرياب ) با بهترين كيفيت خريداري نماييد و در سريعترين زمان ممكن آن را تحويل بگيريد و همچنين از پشتيباني كارشناسان مجرب ما برخوردار شويد .

منبع : لنت ترمز بي ام و


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۰۱:۲۸ توسط:علي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :